Yukarı Çık

Zebra Perde

Zebra Perde sık aralıklı dizilmiş kumaşlardan meydana gelen perde tipleridir. Türkiye'de en çok satılan perde modeli olarak bilinir ve satışıda bu yönde rekabetli bir perdedir. Perdedeki şeritler halinde kumaş ve tül kumaş dokumasından oluşur.

Böyle bir perde sistemi işleyişinin yukarı ve aşağıya doğru hareket eden kumaş ve keten raylı perde sistemleridir.

Zebra perdeler, çift katmanlı kumaş, ekranı kullanılan ve aşağı, şık bir şekilde ışık geçirgenliği karşılıklı sık dokuma kumaş tan oluşur.

Zebra perde katmanı olarak güçlüdür ve ışık geçirmez alaşımdan oluştuğundan kullanımı bu anlamda kullanışlıdır. tülü ve perdesi ışık iletimi zarif kumaş dokuma karşılıklı varış aralıkları gün ışığını bloke etmektedir. % 100 polyester kumaşlar zebra 0,35 mm kalınlık ile oluşur.

Metre kare ağırlığı 106 g/m2 dan oluşmaktadır. Zebra perde modelleri hem ofisinizde hemde evlerinizde şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Fiyatı ve kullanımı ve modellerinin ev ve ofislerde çok güzel bir dekor aracı görüntüsündedir. Zebra perde montajı oldukça basittir, hatta perde satışı yapan firmaların bir çoğu ücretsiz montajı konusun da hizmet verebilmektedir.

Zebra perde modelleri istediğiniz renklerden oluşabilir, ev yada ofislerinize gelinerek gerekli ölçü alınıp bu yönde perdelerinizin biçimlendirilmesi, kesimi ve uygulanması sağlanır, perdelerin korniş ve metal gövdeleri dahil olarak satılır, Normal kumaş perdelerin temizliğinden daha pratik bir temizlikle hijyeni sağlayabilirsiniz. Perdelerin fiyatları m2 olarak hesaplanmakta ve 30 lira gibi bir fiyattan başlayarak modeline göre 80 lira, 150 lira gibi bir fiyat aralığında satışı yapılmaktadır.

Zebra perde içeriyi gösterirmi ? sorusuna cevaben gün ışığını ve insan vücudunun alması gereken güneş değerlerini almanızı amaçlayan ışınları zebra perde montajında bildirmenize müteakip gerekli açı bu anlamda verilmektedir. Yetkili servis montaj esnasında sizlere hangi ölçüde aralık verileceğini sormakla beraber istediğiniz ölçüde kesilen perdelerinizin montajını bu yönde yapmaktadırlar.

, , , , , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)