Yukarı Çık

Yandex Seo

Öncelikle Yandex Nedir ?

Yandex, Türkiye'deki internet kullanıcıları ve Türkiye yi tanımak isteyen bilgi arayanlar için oluşturulup ve halen geliştirilmesine devam edilen bir arama motorudur. Arama motoru olmasının yanı sıra pek çok servisi de beraberinde getirmiştir. Örneğin,

Online haber, e-posta, bilgi portalı gibi ekstra servisleri bulunmaktadır. Seo ekibi olarak bizim görüşümüz google arama motoruna en yakın sonuçları listeleyen tek arama motorudur.

Ayrıca yandex, google chrome görünümünde browser yayınladı, dilerseniz yandex browserı indirebilirsiniz.

  • Yandex.Browser - İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönüştüren tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler.
  • Sitelerin adreslerini ve sorgularınızı doğrudan Akıllı adres satırına girin. İpuçlarının yardımıyla daha doğru ve hızlı sorgu yapabileceksiniz.
  • Tüm sevdiğiniz siteler elinizin altında, onlara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Görsel widgetler en güncel bilgileri gösterir: Hava durumu, trafik, sosyal paylaşım sitelerinden bildirimler.
  • Yandex'in güvenlik sistemi web sitelerini denetler, ayrıca indirilen dosyalar, Kaspersky antivirüs kontrolünden geçer.
  • Yandex.Browser web sitelerinin çevirisini kolayca yapar. Aralarında İngilizce ve Almanca'nın da bulunduğu çeşitli dillerden çeviri yapılabilmektedir.
  • Yandex.Browser, favorilerinizi, görüntülenen sayfaların geçmişini ve diğer ayarlarınızı eski tarayıcınızdan aktarır.
 Yandex browser indirin : http://browser.yandex.com.tr/
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)