Yukarı Çık

Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar halı yıkama, Üsküdar ve civarında halka hizmet vermektedir. Firma, halınızı evinizden teslim aldığı andan itibaren köklü ve güvenilir bir hizmet için çabalamaktadır. Zaman kavramına da fazlasıyla önem veren Üsküdar Halı Yıkama, halınızı yaklaşık dört gün içinde itinalı bir temizlik sürecinin ardından teslim etmektedir. Firma, tecrübeli elemanları ile halınızın en iyi sulama sistemleri ile yıkamaktadır. Halınıza zarar vermemek için firma, özellikle bitkisel halı şampuanları kullanmaktadır. Aynı zamanda firma kurutma işleminde de müşteri memnuniyetini düşünerek kesinlikle güneş ışığı almayan ortamlarda kurutma yapmaktadır. Firma, bu şekilde halınızın rengini güneşten korumanın yanı sıra olası tozlanmaların da önüne geçmektedir.

Üsküdar Halı Yıkama aynı zamanda yorgan yıkama, perde ve koltuk yıkaması da yapmaktadır. Firma yine müşteri memnuniyeti açısından overlok hizmeti de sunmaktadır.

Üsküdar Halı Yıkama, Üsküdar bölgesinde profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Firma müşterilerine kolaylık sağlamak için halıları evinizden ücretsiz servis alır ve yıkandıktan sonra eve teslim eder. Firma makine halılarını metrekaresi 3.50 TL, yün halılarında 5.00 TL, Çin halılarında 10.00 TL ücretlendirme yaparak yıkamaktadır. Aynı zamanda firma yorganları 30 TL battaniyeleri ise 20 TL ücret ile yıkamaktadır.

Bu şekilde müşteri memnuniyeti ilkesi ile firma aynı zamanda koltuk temizleme de yapmaktadır. Firma halınızı siparişiniz üzerine evinizden aldıktan sonra belli başlı halı türlerine göre ayırmaktadır. Milas halısı, Hereke halısı, Ladik halı, Bünyan halı ve Nepal halı gibi halı türlerine farklı özelliklerde yıkama aşamaları oluşturmaktadır. Bu halı türlerinin yanı sıra antika değerindeki el dokuması kilimlere ayrı muamele yaparak kesinlikle halının özüne zarar verilmemektedir.

Üsküdar Halı Yıkama aynı zamanda overlok hizmeti ve halı tamiriyle de tüketicilere hizmet vermektedir.

, , , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)