Yukarı Çık

Ümraniye Halı Yıkama

Ümraniye halı yıkama sizlere hijyen ötesi halı yıkama kolaylıkları sunmaktadır. Sigara içilen evlerde halılar çok çabuk bir şekilde kirlenir ve sararmaktadır. Bu sebeple halıların ömrü kısalır. Sigara içilen evlerde gözle görülür bir şekilde sadece açık renkli halılar, tüller ve güneşliklerin kirlendiği gözlensede, koyu renkli kalın halılarda bu kötü sigara kokularından ve dumanından etkilenir.

Sağlımız açısında halı temizliği önemli bir konudur ve halı yıkama düzenli, belirli aralıklarla yapılması gereken bir iştir.

Ümraniye halı yıkama tertemiz ve uzun süreli kalıcı bir şekilde mis kokulu bir şekilde yıkamanın, temizlemenin garantisini vermektedir. Ümraniye halı yıkama olarak işimizde uzmanız. Çünkü bu konuda teknolojinin en son verdiği profesyonel makineleri kullanıp, en lüks özel şampuanlarla halılarınızı tertemiz yapmanın garantisini veriyoruz

 

Ümraniye halı yıkama evdeki ve ofisinizdeki  halılarınızı tertemiz ve uzun süreli kalıcı bir şekilde mis kokulu bir şekilde yıkamanın, temizlemenin garantisini vermektedir.

Ümraniye yıkama olarak işimizde uzmanız.

Çünkü bu konuda teknolojinin en son verdiği profesyonel makineleri kullanıp, en lüks özel şampuanlarla halılarınızı tertemiz yapmanın garantisini veriyoruz.

Halı yıkama fiyatlarımızı halılarınızın cinsi ve modeli belirler gerekli fiyat bilgisi için lütfen bizi arayınız.

 

 

Ümraniye halı yıkama firmamızı seçmeniz için nedenleriniz !

  • Ücret politikasında asla yanıltıcı fiyatlar vermeyiz.
  • Ücretsiz servisimiz ile günün her saati servis hizmeti sunarız.
  • Halılarınızı sadece işinde uzman personellerimiz işlem yapmaktadır.
  • Halılarınız kurutma ve son kontrol işlemlerinde kalite standartları gereği, kurutma işlemi klimalarla yapılmakta olup, kalite kontrol de ise halı üzerinde ki deformasyon olup olmadığı, renklerinde sorun olup olmadığı kontrol edilerek sevk edilmektedir.
,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)