Yukarı Çık

Tuzla Halı Yıkama

Tuzla halı yıkama, 1994 yılından bu yana kurulduğu şirket bünyesinde tuzla merkezli bir hizmet vermektedir. Firma, temizlik sektörüne ayak bastığı günden beri “Temiz-Hızlı-Güvenli Hizmet” ilkesi ile müşterilerine profesyonel bir tecrübe yaşatmaktadır. Tuzla Halı Yıkama, Saray, Atlas, Koyunlu, Gümüşsuyu, Kaşmir, Padişah gibi makine halılarını metrekaresi 6 TL’den yıkamaktadır.

Bunun yanı sıra Akrilik Makine Shaggy Halıları metrekaresi 9 TL’den yıkayan firma Bünyan, Ladik, Hereke, Milas, Antik Milas gibi önem derecesi oldukça yüksek el dokuma yün halılarını metrekaresi 12 TL’den yıkamaktadır. Tuzla halı yıkama, bu şekilde farklı cinslerdeki halılara farklı işlemler yaparak halınızın özüne zarar veremeden itinalı bir temizlik yapmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra firma tek kişilik battaniye ve yorganlarda 20, çift kişilik battaniye ve yorganlarda ise 25 TL ile ücretlendirmektedir.

Firma, tüm ürünleri hijyen ön koşulu ile har aşamada titizlikle temizlemektedir. Tuzla Halı Yıkama da tuzla merkezi ile şehrin dört bir noktasında hizmet vermektedir. Söz konusu firma makine halıları metrekare cinsinden 3.50 TL ile ücretlendirirken değerli halılarda ve ithal halılarda farklı ücretlendirme yapmaktadır.

Firma, okul, hastane, işyeri gibi mekanlarda yerinde halı yıkama için yine metrekaresi 3.5 TL ile hizmet vermektedir. Bu şekilde yerinde yıkamalarda firma, 50 metrekareyi geçen yıkamalarda dikkat çeken indirimler yapmaktadır. Firma, bu şekilde temizlik hizmetinin yanı sıra halılara orijinal saçak yaparak da özel bir hizmet sunmaktadır.

Yine ayrıcalıklı olarak adlandırılacak olan önceki yıkamalarda oluşan boya karışımlarını da firma yok etmektedir. Tuzla halı yıkama bu hizmetin yanı sıra tüketiciler tarafından oldukça zor bir iş olan koltuk ve çekyat yıkaması da yapmaktadır. 7 kişilik normal bir koltuk takımını 95 TL olarak ücretlendiren firma, 1 adet çekyatı da 35 TL ile temizlemektedir.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)