Yukarı Çık

Transfer Etiket

Diğer etiket tipi transfer etiket olarak adlandırılmıştır. Kullanım için uygun olmayan kumaşlar vardır. Örneğin, ince kumaşlar gibi vücut rahatsızlık verme durumda etiket transfer marka, boyut, gövde, kumaş karışımı kullanılarak, yıkanması dikilmedigi gibi, iç çamaşırı ya da söz konusu diğer etiketler üründe kullanılmaktadır , bu gibi kumaş içinde doğrudan bir ürünü olarak bilgi, üretici ve ülke transfer edilebilir.

Ayrıca ayrıntılı örneklerinden de transfer etiket bir kumaş ürün transfer edilebilir.İstediğiniz ya da yazılı basın, bazı özel kimyasallar üzerine kağıt kullanırken özellikle yıkamaya dayanıklı boya üretim tekniği, serigraf veya flekso baskı teknikleri, ekleyerek bu desen veya havale formuna ürünün sonrası sıcak presler. Bu ürün kumaş yapmak için, sıcak basınç dayanıklı olması gerekir.

Transfer etiket suni ve deri üzerine de baskı yapabilmekte olduğunu bildirmek isteriz. Bu tip etiketleri basmak için söz konusu makinalar gerekmektedir. Örneğin transfer etiketi baskı haline gatirmek için Transfer etiket pres makinası mutlaka fabrikanızda bulunması gerekmektedir.

Transfer etiketler, termal, suni, sıcak ve kauçuk gibi ayrımlara girebilmektedir.

, , , , , , , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)