Yukarı Çık

Seo Teknikleri

Seo teknikleriSeo teknikleri web sitelerinin arama motorlarında daha iyi yerlere gelerek ziyaretçi çekmesi için yapılan çalışmalar bütünüdür. Bu seo teknikleri sitenin kodlaması, görsel ve yazınsal anlamda Google tarafından önerilen şekilde uygulandığı takdirde adım adım başarıya doğru gidilmesi kaçınılmazdır.
Seo teknikleri genel olarak site içi ve dışı olmak üzere iki şekilde yapılmakta olup site içi seo sitemizde yaptığımız meta tagların düzenlenmesi, makale içerisine ustaca yerleştirilmiş anahtar kelimeler, sayfalar arası linkleme, sitenin hızlı açılması, ziyaretçilerin sitede olabildiğince zaman geçirerek sayfalarda gezinmesi ve yazılarınıza yorumlarla katılımda bulunarak sosyal medyada paylaşması gibi bir takım unsurları kapsamaktadır.
Site dışı seo teknikleri ise, internette gezinirken forumlarda, bloglarda yaptğınız yorumlarda sitenize verilen linkler yada Google plus, Facebook, Linkedin, Twitter gibi sosyal mecralarda paylaştığınız bağlantılardan ve diğer sitelerden sizin sitenize görsel yada anahtar kelimede link alma yoluyla site trafiğinin ve pagerank değerinin orantılı şekilde yükselmesini sağlamaktır.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)