Yukarı Çık

Sancaktepe Halı Yıkama

Müşterilerine hizmet veren Sancaktepe halı ve koltuk yıkama firması 2011 yılından bu yana sürekli kendini geliştiren bir profil çizmektedir. Firma sancaktepe’deki fabrikasından tüm Anadolu yakasına kaliteli hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Her marka ve her çeşit halıyı sağlık, hijyen ve güvenilirlik ilkeleri ile temizleyerek firma sektördeki dikkat çeken firmalardan biri olmayı başarmıştır. Firma bünyesinde çalışan kişiler işini bilen, profesyonel çalışma şekilleriyle tam donanımlı bir hizmet sunmaktadır.

Sancaktepe halı yıkama ücretlendirme şekli ise halıların özelliklerine göre değişmektedir.

Firma makine halılarını 3.50 TL ile ücretlendirirken shaggy ve makine yünlü halıları 5 TL ile step ve deri halıları ise 8 TL ile ücretlendirmektedir. Halı yıkanması oldukça zor ve zahmetli olan battaniyeleri 15 TL tek kişilik yorganları yine 15 TL’ye yıkarken, çift kişilik yorganları ise 20 TL’ye yıkamaktadır.

Firma aynı zamanda yerinde koltuk yıkama hizmetiyle de öne çıkmaktadır.

Sancaktepe bölgesinde hizmet veren firmalardan biri de Sancaktepe sarıgazi halı yıkama’dır. Söz konusu firma ücretsiz servis özelliği ile halınızı teslim alır ve öncelikle halınızın özelliğine göre bir filtreleme aşamasından geçirerek farklı temizleme sistemlerine dâhil etmektedir.

Firma makine halılarından ipek halılara ve yöresel el ve yün dokuma halı ve kilimlere kadar her türden halı ve kilimi itina ile temizlemektedir. Sancaktepe halı yıkama bu halı ve kilim tiplerinin yanı sıra Uzak Doğu ve Çin halıları gibi birçok ithal halı ve kilimi farklı işlemlerden geçirerek halının özüne zarar vermeden temizlemektedir.

Firma öncelikle halı ve kilimleri tozlardan arındırdıktan sonra sulu yıkama aşamasına geçmektedir.

Organik şampuanların kullanıldığı sulu yıkama evresinden sonra kapalı ortamlarda özel kurutma işlemi ile birlikte firma halınızı paketleyerek eve teslim etmektedir.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)