Yukarı Çık

Pendik Halı Yıkama

Pendik halı yıkama firmamız halılarınızı temizlerken öncelikle garanti şartlarına ve yıkama talimatlarına kesinlikle uymaktadır. İstanbul/ Pendik merkezli ancak şehrin farklı noktalarına da hizmet veren halı yıkama firmaları kalite çıtaları oldukça yüksek bir potansiyel sunmaktadırlar. Söz konusu firmalardan biri olan Pendik Halı Yıkama Pendik’in yanı sıra Kurtköy, Ataşehir gibi noktalara da halı yıkama hizmeti götürmektedir. Firma halı yıkama işlemi sırasında evden almayla başlayan servis aşamasında kurutma işlemi ve en son yine eve teslim etme aşamalarının tümünde alkışlanacak bir hizmet sunmaktadır.

Firma, her türlü endüstriyel üretim halıdan, manevi ve tarihi değeri yüksek el yapımı halılara kadar dürüst çalışma ilkeleri çerçevesinde dikkatli ve hijyenik bir biçimde temizlemektedir. Firma, halı yıkamanın yanı sıra overlok, battaniye ve yorgan yıkama gibi hizmetler de sunmaktadır. Pendik halı yıkama da Pendik merkezli önemli firmalar arasında yer almaktadır. Halı alımı ve tesliminde ücretsiz servis olanağı sunarak müşteri memnuniyetinin fazlaca önemsediğini kanıtlayan firma, yerinde yıkama özelliğiyle de kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Pendik Halı Yıkama özel şampuanlarla sağladığı köpürtme işlemi ile lekelere düşman bir yıkama hizmeti sunmaktadır. Pendik Halı Yıkama, hızlı teslimat amacıyla tamamen kurumadan halıyı teslim etmediği gibi halınıza zarar vermeyecek bir kurutma aşaması da sunmaktadır.

Aksi takdirde kurumadan paketlenen bir halı sizin tarafınızdan fark edilerek zahmetli bir kurutma aşamasına neden olacaktır. Eğer ki fark edilmezse çürüme ile sonuçlanacaktır. Tüm bu olumsuzlukların bilincinde olan Pendik halı yıkama müşteri memnuniyeti odaklı bir sistem ile hizmet sunmaktadır. Pendik’te hizmet veren Pendik halı yıkama firması kaliteli hizmetlerinin yanı sıra öğrenci evleri halıları için özel indirimli fiyatlar da sunmaktadır. Metrekaresi 3.5 ‘ten başlayan fiyatlar ile halının özelliğine göre faklı fiyat aralıkları sunan firma tek kişilik battaniyelerde 15, çift kişilik battaniyeler de ise 20 TL ile hizmet sunmaktadır. Pendik Halı Yıkama zamanda koltuk takımı ve çekyat temizliği de yapmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)