Yukarı Çık

Özel Güvenlik Üniformaları

Promosyon adı üniforma şirket güvenlik görevlileri, işaret veya logo bulunabilir ve üniformalı kullanılmak üzere özel güvenlik şirketleri tarafından, İçişleri ekipman ile tamamlayıcı faktörleri, onaylanacagi Bakanlığı makalede, aşağıdaki vardı bahsedilen kaydetti: "şapkalı Özel güvenlik görevlileri sadece kep giyebilecek - Köşeli şapka, askeri şapka, ya da TSK ve izin genel kollukta ihtisaslasmayi ifade bere giymelerine TSK da logo, işaret, sembol ve rozetleri kullanılan Tekdüzen.. ve bu tür işaretler benzeyemeyecek. Özel güvenlik üniformaları ve TSK ve ifade işaretleri rütbe ve kıdem tarafından kullanılan genel kolluk ve gibi çapraz kılıç, çapraz tüfek, miğfer, polis yıldızı ve kokuyordu, defne yaprağı, tarafından kullanılan genel kolluk semboller kullanılır.

Apolette yıldız veya diğer semboller, olmayacak, ancak şirket / birim adı, logosu ya da 'özel güvenlik' deyimi olabilir. onbaşı için kol, çavuş, astsubay veya polis rütbe / kıdem sembolleri kullanılır. Kış üniforma ceket, mont, ya da şirket veya birim adı yazmaksizin arkasında yagmurlugun sadece 'Özel Güvenlik' ibaresi florasan gümüş renkli yazılmalıdır. Üniformalar Türk (Güvenlik, personel, mürettebat) dışındaki tüm bir dilde diğer yazılım izinleri. Ancak, havaalanları ve uluslararası hukuk ile ulusal yasal düzenlemelerin limanlarından olmayacak, ve bu çerçevede, uygulamalar da dahil olmak üzere, bu alanlarda, özel güvenlik görevlilerinin çalışma sadece tabidir Özel kış üniforma ceket, mont, ya da birlikte olmak için 'ibaresi ile özel güvenlik' arkasında yagmurlugun, İngilizce dilinde özel güvenlik, 'Özel Güvenlik' eşdeğer, cümle yazılı izni olması kaydıyla. üniforma, Türk Bayrağı içeriğindeki tüm unsurları tamamlayıcı, ay, yıldızlar, Türkiye haritası, 16 yıldız temsilen Cumhurbaşkanlığı boost, Selçuklu kartalı, Genelkurmay ve Kuvvet Komutanlıkları sembollerin şefi kesinlikle kullanılmayacaktır . "

Özel güvenlik üniformaları üreten firmaların ürettikleri modelleri bu yönde değişikliğini yaparak yönergelerine işlemeleri gerekmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)