Yukarı Çık

Özel Güvenlik Kıyafetleri

Özel Güvenlik kıyafetleri ile güvenlik personelinizin giyimlerini sizler belirleyebilirsiniz. Eğer bir yazı, ay, yıldızlar veya kullanılan Türk bayrağı simgeleri, bir belirleyici 'nin yabancı dil olarak "güvenlik" herhangi bir yerde veya şirket logosu veya ceket Özel Güvenlik adıyla bir şirket "ibaresi yazilabilecektir.

Giyim, mont, kaban, yağmurluk, t-shirt ve yansıtıcı şirketin adı arkasında, ya da başka bir şey yazılı ifadesinde sadece "Özel Güvenlik" yazilmaksizin. Polis ve Türk Silahlı Kuvvetleri Genel, çünkü şerit (bağlama) farklı bir renk pantolon yan dikiş andirmasi ve tören elbisesi.

Ekipmanları (çöp, kelepçe, el dedektörü, el feneri ve düdük) resim cektirip üzerindeki kıyafeti yazmak için tanıma sol alt köşesi gibi ray yapistirabilecekleri ayrı bir resim almak isteyenler onayı.

Aynı usul ve yöntemleri de tadilat özel güvenlik kıyafetleri giyim katalog uygulanacak, sadece bir tarih onaylandığı tarihten, sırayla  komple katalog halinde ekleyerek yapılabilir ekleyerek katalog yenilenmiş olacaktır sağlamak.

Eski onaylanmış kataloğu isterken yenilenen Katalog teslim edilecek Daire Baskanligimiza getirdi, ancak kaybolması, çalınması veya bulunabilir, ve eğer kamu otoriteleri noter tasdikli kopyası ilişkin olarak alınan belge veya kaybı uygulamak için eğer davaya yönetim kurulu kararı yerine getirilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)