Yukarı Çık

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemleri ve açılır kapı otomatlarının avantajları ve güvenlik bakımından huzura kavuşturması kadar güven verici bir durum yoktur. Ev ve iş yerlerinizin güvenliğinin yanı sıra dekor ve zariflik katan otomatik kepenk sistemleri, adeta bir güvenlik ve zariflik harikası.

Otomatik kepenklerin açılış ve kapanışı ve rahatlığı size ayrı bir konfor verecektir. Örneğin sabah işyerinizi açmanız 15 metre ilerden kumandasına bastığınızda 30 saniye de açılmış olur ve güvenle şirketinize giriş yapabilirsiniz. Kepenklerin kalitesi sizin seçiminize ve bütçenize bağlı olmak şartıyla değişiklik göstermektedir. Örneğin metal ve alüminyum biraz daha az maliyetli gözüksede tam emniyet veremez, yapısı itibariyle darbelere karşı dayanıksız malzemelerdir.

Ancak çelik karışımlı demirden yapılan kepenklerin kalitesi tartışılmaz hem uzun yıllar kullanılması açısından hemde emniyet açısından oldukça başarı sağlamaktadır. Kepenk sistemlerini, otopark girişlerinize, bahçe kapılarınıza, endüstriyel kapılar için kullanabilirsiniz. Sadece mat renklere sahip olmayıp dilediğiniz renklerde sipariş verebilmeniz de mümkündür.  Sizlere Dünyada en çok terçih edilen otomatik kepenk modellerinden bir kaç tanesini izlenimlerinize sunuyoruz. Dilediğiniz kepenk modelini seçerek ve renk belirleyerek sipariş verebilirsiniz.

Otomatik kepenk sistemlerinde motor önemli bir unsurdur, dolayısıyla kaliteli markaları tercih etmeniz hem servisi hemde garantisi bakımından önemli rol oynamaktadır. Otomatik kepenklerin tamirini de aynı şekilde firmamız gerçekleştirmektedir. Kepenk malzeme siparişleri onarım ve bakım hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz.

Otomatik kepenk burada sitesinden gerekli b ilgi ve siparişe ulaşabilirsiniz.

, , , , , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)