Yukarı Çık

Maltepe Halı Yıkama

İçinde yaşadığımız şu zamanda yoğun iş temposu ve hanımların da iş hayatında fazla yer almasıyla evlere ayrılan vakit azalmaktadır. Detaylı temizlik ise sağlığınız için oldukça önemlidir. Bir de küçük çocuğunuz varsa hijyen kurallarına daha dikkat etmek gerekir. Evlerin vazgeçilmezi halıların da belirli aralıklarla yıkanması gerekir. Maltepe halı yıkama ekibi olarak hanımların iyiliğini düşünüyoruz ve halı yıkamada kusursuz bir hizmet veriyoruz.

Modern ekipmanlarımız ve tecrübeli çalışanlarımız ile evlerde yıkama işlemi veren Maltepe halı yıkama aradığınız adres. Halı yüzeylerindeki kirlerle birlikte aralara yer etmiş görünmeyen kirleri de temizliyoruz. Siz de tertemiz ve mis kokan halılar istiyorsanız bizi aramanız yeterli. Müşteri memnuniyetini önemseyen Maltepe halı yıkama işinde uzman bir firmadır.

Evlerin en değerli, vazgeçilmezi ve en çok kullanılan eşyalarından biri olan oturma gruplarınızı ve halılarınızı özenle temizliyoruz. Maltepe halı yıkama ekibi olarak yılların verdiği deneyim ve en son teknolojik halı yıkama makineleriyle siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve kalıcı çözümleri sunuyoruz. Halılarınızın kirlenmesine sebep olan bir çok etmen vardır. Bu yüzden düzenli, belli aralıklarla halıların özenle yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir.

Ev hanımlarının bir kısmı halılarını eskiden kalma yöntemlerle çamaşır suyu veya başka deterjan vb. ürünlerle karışımlarla silme usulü temizlemeye çalışırlar. Ancak sadece gözle görülür kirlenmiş noktalarda bir temizliğe ulaşabilirler. Asıl önemli olan halı  üzerinde biriken gözle görülemeyen mikropların ve bakterilerin tümünün halılarınızda arınmasıdır. Maltepe halı yıkama ekibi olarak sizlere en titiz ve kaliteli halı yıkamanın nasıl olacağını yıllardır gösteriyor ve bütün ev hanımlarını bu kaliteli temizliğe davet ediyoruz.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)