Yukarı Çık

Küçükyalı Halı Yıkama

Küçükyalı da Hizmet veren küçükyalı halı yıkama işini son derece usta bir şekilde yapmaktadır. Firma, tüketicilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vererek hizmet potansiyelini yön vermektedir. Küçükyalı halı yıkama, ilk olarak ücretsiz halı alımı ve teslimatı ile servis olanağı sunmaktadır.

Tüm, teslimatlarında firma aynı zamanda yıkama aşamasının ardından dakik bir teslimat şekli sunmaktadır. Küçükyalı halı yıkama, yıkama işlemine başlamadan önce halınızı yün, el dokuma, pamuk gibi sınıflara ayırarak bir filtre işleminin ardından her tür halıya özel bir yıkama işlemi sunmaktadır.

Akabinde söz konusu halıları şirket, özel olarak hazırlanmış kapalı bölmelerde tamamen kapalı alanlarda kurutmaktadır. Firma, özellikle güneşin halınızın rengini almasını önlemek amacıyla kapalı alanı tercih etmektedir.

 

Kurutma işleminin ardından küçükyalı halı yıkama verdiği kaliteli hizmetin gururu ile ambalajı yapılan halınızı zamanında size teslim etmektedir. Yine halı yıkama teknolojileri merkezi ile hizmet veren

küçükyalı halı yıkama aynı zamanda Tuzla bölgesine bağlı Gebze, Yenimahalle, Çayırova, Esenyalı, İçmeler, Kaynarca, Pendik, Kartal, Cevizli, Maltepe, Küçükyalı, Erenköy, Bostancı, İdealtepe, Ataşehir, İçerenköy gibi birçok noktada hizmet vermektedir. Bu şekilde geniş müşteri yelpazesi ile küçükyalı halı yıkama on iki yıllık bir tecrübe ile sektöre yön veren firmalardandır.

Söz konusu firma, makine halısından, Uzak Doğu halılarına, ipek halılardan makarna halılara kadar her türden halıyı profesyonel bir şekilde temizlemektedir. Firma müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Küçükyalı halı yıkama, halı yıkama hizmetinin dışında overlok ve halı tamiri de yapmaktadır.

Tüketiciler için büyük bir sorun olan koltuk yıkama, battaniye ve yorgan temizliği de yapan firma tüm hizmetlerinde güçlü ancak zarar vermeyen deterjanlar ile temizlik yapmaktadır. Teknolojinin son ürünü makinelerle Küçükyalı Halı Yıkama müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet sunmaktadır.

Bayanlar tarafından bir işkence haline gelen inatçı lekeler konusunda Küçükyalı halı yıkama özel leke sökücülerle halınızın dokusuna zarar vermeden halınızı her türlü kirden arındırma konusunda iddialıdır. Aynı zamanda firma tek ve çift kişilik yorgan ve battaniye temizliği de yapmaktadır.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)