Yukarı Çık

Kaya Tuzu Lambası

Hem dekor ürünü hemde eskilerden beridir kullanılan kaya tuzu meğer nelere iyi gelirmiş. Kaya tuzu içerisinde bulunan ve normal tuzlardan çok daha fazla olan iyot insan vücuduna oldukça faydalı, özellikle bunu lamba içerisine koyduğunuzda ısı ve ışık enerjisi yardımıyla iyot etrafa yayılıyor ve size şifasal bir çok konuda fayda sağlıyor.

Kaya tuzu lambası ve ışığından bahsedelim olduğunu .. Tuz lambası: Zayıf gibi hastalıklar ve bunların ev ve işyerleri gibi bağışıklık, alerjiler, stres, yorgunluk, kan dolaşımı bozuklukları, hazımsızlık, uykusuzluk, çabuk sinirlenme, sürekli huzursuz, stres ve çok yararlı gergin kişilerin kullanmasına olumlu etkiler oluşturmaktadır.

Tuz lambası evleri kolayca yapabiliriz ..

Tuzcular dan Beyaz kristal kaya tuzu, fındık elektrikli ekipman satanlardan veya bakkal kırma boyutu elde etmek ve doldurmak ampulün  içine gece lambaları alır. Yapabileceğimiz daha büyük bu lambaların ihtiyaçlarına göre.

Yaşlı ve hasta çocuk ve bebek odaları lambaları oda, biz kullanabilirsiniz kaldı.

Günlük yaşamımızda, biz hava hava eksi iyonlar artı iyonları bozar yayılan enerjileri enerjileri ve bunların beynimizen gözleri yayılan elektrikli ve elektronik ekipmanlarda kullanılır.
Tuz havada lamba artı eksi iyon etrafında dönüştürme iyonlar eksi iyonlar yayar.

Kaya tuzu lambası sağlık açısından faydalıdır ayrıca mükemmel bir dekorasyon aracı olarak kullanımı oldukça yaygındır. Bu tür ürünlere özellikle Çankırı da buluabilirsiniz.

Kristal lamba, küre şeklinde lamba gibi bir çok şekillerde dekor ürünü olarak da satışının yapıldığının bilgisini vermeden geçmeyelim.

, , , , , , , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)