Yukarı Çık

Kartal Halı Yıkama

Kartal halı yıkama ile halılarınız, deneyimli personelimiz tarafından temizleniyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, her türlü halınızı, yerinde ve titizlikle temizleme hizmeti sunuyor.
Profesyonel halı yıkama hem daha ucuza mal olurken, hem de zamanınız da size kalıyor. Ayrıca profesyonel ellerde temizlenen halılarınız daha az yıpranıyor ve tam hijyen sağlıyor. Siz de doğru ekip ve ekipmanla halılarınızın temzlenmesini istiyorsanız Kartal halı yıkama doğru adres.
El dokumadan, makine halısına kadar her çeşit halıyı temizlemenin dışında koltuk temizleme, halı tamiri, halıflex yıkama ve yorgan yıkamada da bize güvenebilirsiniz.

Halılarınız gibi halıflexleriniz de zaman içinde çeşitli şekillerde kirleniyor, tozlanıyor ve ister istemez lekeleniyor. Halıflexleriniz belli aralıklarla ve doğru yöntemle temizlenmezse, tozlar zamanla daha da derine işleyerek, inatçı kirlere dönüşüyor ve halıflexinizin bozulmasına sebebiyet verebiliyor. Biz Kartal halı yıkama olarak, halıflexlerinizi özenle yıkıyor, derinlemesine temizliyor,uygun ortamlarda kurutuyoruz ve en iyi şekilde teslim ediyoruz. İddia ediyoruz, bu sektörün öncüsü olan firmamızdan memnun kalacaksınız.
Yılların tecrübesi ile yıpranan ve zarar gören halılarınızı onarmak da bizim işimiz! Halınızın iplik yapısını tespit ederek, bütünlüğü bozmayacak şekilde, en doğru rengi seçip halılarınızı tamir ediyoruz. Halılarınızın gövde ve saçak tamirini yapmanın yanı sıra artık halınızın saçaklarından kurtulmak istiyorsanız, overlok hizmetimiz de mevcut.
Koltuklarınızın temizliği de halılarınız kadar önemli. Ne var ki, ne çeşit sabun veya deterjan kullanırsanız kullanın, elle veya fırçayla yapılan temizlik yeterli hijyeni sağlamayacaktır.

Koltuklarınız deneyimli personel kadromuz ve uygun ekipmanlarımız ile emin ellerde. Bizim işimiz koltuklarınızı en iyi şekilde temizleyerek, sizleri memnun etmek.
Kartal halı yıkama, yorgan yıkamada da en güvenilir adres. Ücretsiz servisimiz tarafından adresinizden alınan yorganlarınızı, sanayi tipi tam otomatik makinelerimizde yıkayarak, en iyi şekilde kurutma hizmeti vermekteyiz. Üstelik yorganlarınızı temizlerken hijyen garantisi de veriyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)