Yukarı Çık

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy halı yıkama olarak kesinlikle halınıza sizin gösterdiğiniz özeni gösteriyoruz. Halınızın dokusunu koruması, çürümemesi, renklerinin solmaması ve birbirine karışmaması, saçaklarının zarar görmemesi için, basit yöntemlerden uzak duruyoruz. Son teknoloji ile geliştirilmiş makinalarımız ve deneyimli personelimiz ile sizlere kurumsal anlamda hizmet veriyoruz.

Günlük yaşamın yoğunlaşması ve kadınlarında iş dünyasında her geçen gün daha fazla yer alması ile özellikle hem yorucu hem de zaman alan ev işlerine vakit ayırmak artık daha zor. Bizler Kadıköy Halı Yıkama olarak, evinizden alıp yıkadığımız halılarınızı tertemiz teslim imkanı sunuyoruz.

Halılara evde uygulanan temizleme işlemi, kirlerin dipte birikmesine neden olurken, halılarınıza sadece kısa süreli bir parlaklık verir. Bunun yanı sıra iyi kurutulmayan halılar, zaman içinde zayıflayacak ve mikroorganizmaların üremesi için uygun bir yüzey oluşturmuş olacaktır.

Halının sağlamlığını koruması ve etkili bir temizlik için temizleme esnasında uygulanması gereken adımlar var. Biz, iş prensiplerimiz gereği ve tecrübemize dayanarak size kaliteli hizmet sunuyoruz. Sağlığınız için halılarınızı derinlemesine hijyen sunacak şekilde temizliyoruz.

Müşterimize ve profesyonel halı yıkamaya gösterdiğimiz önem ile bugüne kadar akla ilk gelen isim olmaktan ve sıklıkla tercih edilmekten gurur duyuyoruz. Etik değerlerden taviz vermeden sürdürdüğümüz hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini ilk planda tutmayı sürdürmekteyiz.

Makine, el dokuma, çin, ipek, duvardan duvara halılar ve halıflexlerini güvenle temizliyoruz. Sizler de halınızın ömrünün kısalmaması için derinlemesine ve uzun süreli temizlik sağlayan firmamızı, gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Firmamızda ayrıca, yorgan ve battaniye, koltuk, kilim temizleme, overlok, halı tamiri ve saçak beyazlatma, boya ve leke çıkarma işlemleri de verilmektedir.

Halılarınız adresinizden alınıp temizlendikten sonra temizlik ve hijyenini koruyacak şekilde ambalajlanarak ücretsiz olarak evinize teslim edilmektedir.

, , , , , , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)