Yukarı Çık

Halı Yıkama

Halı yıkama konusunda ki muazzam çalışmalar sonucunda google ilk sayfa yı kapattık !

Öyle zamanlar geliyor ki detaylı bir temizlik için vaktiniz olmuyor. Bayram telaşı, davetler yada evinizde verdiğiniz yemekler için temizlik herkes için oldukça önemlidir. Bu temizlik aşamasında halıların yıkanması da önemli bir paya sahiptir. Yıkama, kurutma, ütüleme derken oldukça vakit alan bir işlem olan halı yıkama işlerini siz değerli müşterilerimiz için yapıyoruz. Halı yıkama firması olarak işini severek yapan ve müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyan bir firmayız.

İşimizde en iyisi olduğumuzu garanti ediyoruz ve halılarınızı en iyi şekilde yıkıyoruz. Hangi tür halı olursa olsun yıkama işlemini gerçekleştirerek uzun süre mis kokan halılarınızı evlerinize teslim ediyoruz.  Halı yıkama büyük ücretler ödemeden istediğiniz temizliğe ulaşabileceğiniz bir firma. halı yıkama bizim işimiz.

El emeği göz nuru dokunan halılarınız var ve zamanla kullanımdan ötürü deforme olup eskimeye mi başladı? Böyle durumlarda çok fazla beklemeden müdahele edilmelidir ve eskiyen kısımlar onarılmalıdır yoksa tamir işlemi daha da zorlaşır. Halı tamiri ise işini bilen ellerde yapılmalıdır. Kesme, overlok çekme, gövde dokuma gibi işlemleri gerektiren halı tamirinde  halı tamiri olarak kendimize güveniyoruz ve iş garantisi veriyoruz.

Evlerinizden halılarınızı teslim alıyoruz ve olabilecek en iyi tamir şeklini siz değerli müşterilerimize de anlatıp işe koyuluyoruz. Böylece olmadık sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz yada vadedilip yapılmayan işler sizleri mağdur etmiyor. Tuzla halı tamiri olarak öncelikle müşterilerimizin memnuniyeti gelmektedir. Bütçenizi zorlamadan siz de halılarınıza yeni bir görüntü kazandırmak istiyorsanız bizi uğrayın.

halı yıkama hizmeti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)