Yukarı Çık

Google da İlk Sayfaya Çıkmak

Google adwords reklamları sitenizin google da üst sıralara çıkarmasına yarayan bir yoldur. Bu sistem SEO gibi ücretlidir. Google adwords sitenize ait en alakalı anahtar kelimeleri seçmenizle ve o kelimeler arandığında arama sonuçlarının en üst sırasında sarı renkli kutular içersinde veya sayfanın tam sağ yanında çıkmaktadır.

Eğer reklam verenin reklamı arama sonucu sayfasından tıklanırsa anlaşılan tıklama başına ödeme yapar. Anahtar kelimeler ne kadar doğruysa web sitenizin verimi ve hit’i o kadar artar. Eğer yanlış bir anahtar kelime seçimi yaparsanız reklamınız boşa gider ve kötü sonuçlarla birlikte paranızda boşa gider.

Google adwords de sabit bir ücret yok yalnızca etkileştirme ücreti vardır 5 $ dır.

Reklamlarınız fatura bilgisini gönderdikten sonra ortala 5-10 dakika içinde çalışır.

Reklam raporlarınızı müşteri kontrol merkezinde ki raporlardan kolayca bakabilirsiniz.

Reklamlarınızdan daha fazla verim almanız için ülke hedefleme, şehir hedefleme, dil hedefleme, gösterim günü ve saatini ayarlıya bilirsiniz ve bu şekilde hedef kitlenize daha rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adwords’e daha uygun fiyattan yaralanmak uygun fiyata satılan adwords kuponlarını 14 TL gibi bir ücrete etkinleştirip kullanabilirsiniz ve bu sayede 100 TL’ye vereceğiniz bir reklamı 20-60 TL arası bir ücrete verebilirsiniz. Google adwords reklamı verecekseniz eğer kelimeleri doğru şekilde vermeyi unutmayınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)