Yukarı Çık

Dudullu Halı Yıkama

Dudullu halı yıkama olarak halılarınıza en az sizin kadar özen gösteriyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz tarafından, her tür halınız son teknoloji ile bitkisel bazlı temizleyiciler kullanılarak temizlenir, kısa sürede kurutulur ve adresinize teslim edilir.

Her çeşit halı, firmamızca, kısa sürede ve garantili olarak yıkanmaktadır.

Halılarınızın uzun süreli olması için biz elimizden geleni yaparken siz müşterilerimize de halınızın ömürünü uzatacak birkaç tavsiyemiz var. Şöyle ki;

Öncelikle halınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, geleneksel halı silkme ve çırparak temizleme işlemini kesinlikle halınıza uygulamamalısınız. Bunun yerine elektrikli süpürgeyle, halınızı hırpalamadan süpürünüz. Eğer evde halı yıkama makinesi ile temizleme yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken halınızı yıkadıktan sonra mutlaka durulama işlemi uygulamanız.

Dudullu halı yıkama firmamız garanti veriyor, halınızda leke oluşursa, lekeye olabildiğince kısa sürede ve kurumadan, profesyonel bir ekipten alacağınız yardım ile müdahale etmeniz iyi olacaktır.

Sivri ayaklı eşyaları halının üzerine koymanız, halının o bölgesinin ezilmesine neden olacak ve halınıza zarar verecektir. Mümkün olduğunca bundan kaçınınız.

Eğer halınızın bir kısmı güneş ışığına doğrudan maruz kalıyorsa, 2-3 aylık periyodlarla halının yönünü değiştirmenizi öneririz. Doğrudan gelen güneş ışığı, halınıza zarar verecektir ve renklerini solduracaktır.

El dokuma halılarında sıklıkla karşılaştığımız bir problem de saçakların deforme olmasına bağlı olarak yaşanan halı bozulmaları. Bu tür halıların saçaklarının daha çok özene ihtiyacı vardır. Halınızın bozulmasını engellemek için, saçaklardaki bozulmayı, halının kendisine etki etmeden onartınız.

Dudullu halı yıkama olarak önerimiz, halılarınızın görüntüsüne bakarak temiz olduğuna karar vermemeniz gerekir. Halılar, çocuklarınızın üstünde oynadığı, sizin de her gün ayak bastığınız yani kısaca sürekli temas halinde bulunduğunuz önemli bir nesne. Bu yüzden halınızı, temiz görünüyorsa bile yaklaşık 7-10 aylık periyodlarla profesyonel olarak temizletmeniz sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Firmamız ağaı dudullu ve yukarı dudullu bölgelerine hizmet vermektedir.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)