Yukarı Çık

Bostancı Halı Yıkama

Son yıllarda halı yıkama sektörünün ve teknolojinin gelişmesiyle rekabet de bir hayli büyüdü. Bostancı Halı Yıkama’da bu rekabette kendine önemli bir yer edinmiştir. Çünkü firma gelişen teknolojiyi takip ederken, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de itina ve önemle dikkate almıştır. Halı yıkama fiyatları için lütfen bize ulaşınız. Hem müşterilerine karşı olan yakın ilgisi hem de halı temizliğine teknolojiyle yeni bir soluk getirmesi Bostancı Halı Yıkama’ya da başarıyı getirmiştir.

Halı yıkama, kuru temizleme sistemi ile halı - koltuk yıkama ve tamir hizmeti sunan Bostancı Halı Yıkama; sektörde liderliğe oynayan bir firma haline gelmiştir.

Bostancı Halı Yıkama, dezenfekte edici ve temizleyici özel karışımla doldurulmuş havuzda halılarınızı bekleterek lekelerin yumuşamasını ve böylece yıkarken halının hırpalanmamasını sağlamaktadır. Bu havuzlar her halı için yeni bir dezenfektan su hazırlanarak doldurulmaktadır. Aynı zamanda havuzun bünyesinde bulunan halı yıkama sistemi sayesinde halılarınız, asıl temizlik işleminden önce de bir kez temizlenmektedir. Daha sonra son teknoloji halı yıkama makineleriyle temizlenen halılara, yüksek devirli rulo satrüfüj halı sıkma makineleri ile sıkma işlemi uygulanmaktadır. Sıkma işlemi halıları tamamen kurutmayacağı için, tamamen kapalı mekanda yüksek devirli hava cihazları yardımıyla kurutma işlemine geçilecektir. Bu işlem devamında halılar, nem alma cihazları yardımıyla nemden arıtılmaktadır. Tamamen temiz ve kurumuş halılar, hav ve tüylerden arındırılmak amacıyla süpürülür. son olarak leke ve temizlik kontrollerinin ardından parfümlenerek ambalajlanmaktadır. Parfümlenme işlemi yapılan halılar, uzun süre rulo halinde bekletilirse dahi kötü koku oluşmaz. Ambalajından çıkarıldığında sanki yeni temizlenmiş gibi temiz ve güzel kokar. Bostancı Halı Yıkama, özenle temizlediği halıları, öncesinde müşterinin evinden aldığı gibi, sonrasında da ücretsiz servisiyle adrese teslim etmektedir.

Kısacası Bostancı Halı Yıkama, halı yıkamanın her aşamasında bir disiplin ve profesyonellikle müşterilerini memnun etmeyi hedefleyerek çalışır.

, , , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)