Yukarı Çık

Beykoz Halı Yıkama

Beykoz Halı Yıkama, bilinçsiz halı yıkama firmalarına inatla sektörde liderliğe oynayan bir kuruluştur. Firma, teknolojinin getirilerini yakından takip ederek ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet vermeye özen göstererek sektör içinde öncü duruma gelmiştir.

Teknolojiyi yakından takip etmesinin yanı sıra, profesyonel kadrosu ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile rakipleri tarafından kıskanılan bir konuma oturmuş bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve tüketici hakları, firmanın en önemli ilkelerindendir.

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılara yıkattırdığınız da; hem sağlık koşullarınıza zarar verirken, hem halınızın ömrünü kısaltmış olursunuz. Evde yapılan temizlik işlemleri ise çoğu zaman yanıltıcı olmaktadır. Temizliği yapılan halı, görüntü bakımından güzel bir görüntüye sahip olsa bile maalesef tam bir hijyene kavuşmuş sayılmaz. Çünkü evde yapılan temizlik işlemleri kullanılan araçlar bakımından derinlemesine bir temizlik şansı vermemektedir. Bu sebeple hem kalitesiz firmalara halılarınızı yıkatıp, sağlığınızı tehlikeye atmamanız, hem de evde çok fazla efor harcayıp yeterli temizliğe ulaşamama gibi bir problemle savaşmamak için Beykoz Halı Yıkama sizlere kaliteli hizmet yaşatmaktadır.

Beykoz halı yıkama firması, halı yıkama (makine ve el dokuması), yerinde kuru temizleme ile koltuk ve halı temizliği, ev ve iş yeri temizliği, overlok ve tamir servisi olmak üzere tam bir donanıma sahip olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Beykoz Halı Yıkama, öncelikle halılarınızda bulunan lekeleri daha iyi çıkartabilmek adına bir ön çalışma yapmaktadır. Daha sonra halılarınızı en güvenli şekilde evlerinizden almaktadır. Halılarınızı son teknoloji ürünü makinelerle garanti altında temizlik işlemini gerçekleştirmektedir. Firma temizlik işlemi sırasında kimyasal şampuanlar yerine, bitkisel ve doğaya zararı olmayan halı şampuanlarını tercih etmektedir Kapalı ortamlarda sıkma makineleriyle kuruttuğu halılarınızı, parfümleyerek koruma kılıfları içinde evinize teslim etmektedir.

Beykoz Halı Yıkama, siz değerli müşterilerinin daha iyi bir ortamda yaşamasını sağlamak adına, her geçen gün kendini daha da geliştirerek yoluna devam etmektedir.

 

, , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)