Yukarı Çık

Ataşehir Halı Yıkama

Uzun halılarınızı temizlemek artık kabus olmayacak. deri, el dokuma, yün ve her  türde temizliğini ataşehir halı yıkama ustaca yerine getirmektedir. Evimizin vazgeçilmez eşyası ve süsü olan halılarınızın rengini korumasını, iyi temizlenmesini istiyorsanız bizi aramanız yeterli. Özellikle yalnız yaşayan yada çocuklu aileler için perde temizliği zorluk çıkarır. Ataşehir halı yıkama ekibi olarak evinize geliyor, halılarınızı alıp temizliyor ve ütülenmiş bir şekilde evinize teslim ediyoruz.

Bilinçli çalışanlarımız ile herhangi bir karışıklığa sebep olmadan ve müşterilerimizi mağdur etmeden işimizi yerine getiriyoruz. Sağlığınız açısından da halılarınızın periyodik olarak temizliğini yaptırmanızı öneririz. Halı yıkama bizim işimiz.

İş yerlerinde de evlerde olduğu kadar el dokuma halılar kullanılmaktadır. Üzerinde çokça vakit geçirilen halıların temizliği de oldukça önemlidir. Yıkama işleminin halılar için de periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Halı yıkama ise her elde yapılacak bir işlem değildir. Acemi ellerde yapılan yıkama işlemi koltukların zarar görmesine sebep olur.
Profesyonel makinelerimiz ve uzman personelimiz ile yerinde yıkama işlemi veriyoruz. Ataşehir halı yıkama olarak kendimize güveniyoruz ve müşterilerimize iş garantisi veriyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir ve referansımızdır. Ataşehir halı yıkama olarak telefonunuz ile bulunduğunuz yere geliyoruz ve sizlere zahmet vermeden kusursuz yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Siz de istediğiniz temizliğe ulaşmak için bize gelin, farkı kendiniz fark edin.

 

Ataşehir de halı yıkama firmasını tercih etmenizi sağlayan esaslar aşağıdadır.

[check_list]

Kaliteli, hijyenik temizlik kurallarına uyar.

Kullanılan ekipman ve halı şampuanları birinci kalitedir.

Halılar otomatik makinalarda yıkanır.

Hızlı ve ücretsiz servisi ile evinizden alınır evinize teslim edilir.

Barkod programları yardımıyla halı siparişleriniz kontrol atına alınır ve herhangi bir karışıklığa uğramaz.

Uzman ekip tarafından yıkanır

Kapalı ortamda klimalar yardımıyla kurutulur

Maksimum 2 gün içinde istanbulun neresinde olursanız olun halınız teslim edilir.

[/check_list]

 

Ayrıca halı yıkama fiyatlarımız makina halıları 4 tl, el dokuma ve step halı yıkama için fiyat isteyiniz, çünkü bu tür özel halılar kendi araların da çeşitliliğe sahiptir ve yıkama ve kurutma aşamaları normal makina halılarından farklı olabilmektedir. Size Ataşehir' de önerebileceğimiz halı yıkama firması için tıklayınız.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)