Yukarı Çık

Acıbadem Halı Yıkama

Evlerin en değerli, vazgeçilmezi ve en çok kullanılan eşyalarından biri olan oturma gruplarınızı ve halılarınızı özenle temizliyoruz. Acıbadem halı yıkama ekibi olarak yılların verdiği tecrübe ve en son teknolojik halı yıkama makineleriyle siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve kalıcı çözümler sunuyoruz. halılarınızı kirlenmesine sebep olan bir çok etmen vardır. Ne yaparsak yapalım kirleneceklerdir. Bu yüzden düzenli, belli aralıklarla halılarınızı özenli ve titiz bir şekilde temizlememiz gerekmektedir.

Ev hanımlarının bir kısmı halılarınızı eskiden kalma yöntemlerle kovada yaptıkları çamaşır suyu veya başka deterjan vb. ürünlerle karışımlarla silme usulü temizlemeye kalkışırlar. Ancak sadece gözle görülür kirlenmiş noktalarda bir temizliğe ulaşabilirler. Asıl önemli olan halı üzerinde biriken gözle görülemeyen mikropların ve bakterilerin tümünün halılarınızda arınmasıdır. Acıbadem halı yıkama ekibi olarak sizlere en titiz ve kaliteli halı yıkamanın nasıl olacağını yıllardır gösteriyor ve bütün ev hanımlarını bu kaliteli temizliğe davet ediyoruz

Kadife, deri, birbirinden değişik dokulardaki halılar evlerin vazgeçilmezidir. Salonlarınızı süsleyen işlemeli halılar da hanımlar için olmazsa olmazdır. Yaşam alanının, misafirlerin ağırlandığı salonlardaki halıların temizliği de oldukça önemlidir. halılar doku itibari ile kirleri barındırmaya müsaittir. Gözle görülen bir temizliğin yanında görünmeyen kirlerin ve bakterilerin de arındırılması çok önemlidir.

Evlerde yapılan yıkama işlemleri ise halılara zarar verir. Silerek yapılan temizleme işleminde kirler daha derine işler ve ters etki yaratır. Acıbadem halı yıkama profesyonel ekibiyle tüm bu sorunlara çözüm sunmaktadır. Evlerinizde halılarınızı en iyi şekilde yıkıyoruz ve kısa zamanda kurutma ile kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bu nedenle yaz kış farketmeden halılarınızı yıkatmanız mümkün hale gelmektedir. Acıbadem halı yıkama her zaman hizmetinizdedir.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 - 5)